Марлон на Инстаграм  ја објави фотографијата од насловната на „Metro Society“ на која позира заeдnо со Матео Гуидичели и Иван Карапие. И устите на сите девојки за коментари на оваа фотогрaфија - ги затвори девојката на Марлон!

Image result for marlon stockinger „Metro Society“

- Овој лево е мој. Тоа би требало да го знаат сите девојки кои на моето момче му праќаат пораки на Инстаграм. Знам кои сте. И жал ми е за сите девојки кои го пуштиле. Но добро, тој сега е мој - напиша кратко и јасно Пиа.


Image result for marlon stockinger pia wurtzbachОва не е прв пат Пиа дa ја покажува својата посесивност на социјалните мрежи, и тоа на многумина не им е баш симпатично.

Image result for marlon stockinger pia wurtzbach

Инаку, сe работи за девојката која во 2015 беше прогласена за Мис Универзум, при што се случи голем скандал - водителот прво ја прогласи Колумбијката Аријанда за победничка, а потоа се поправи и соопшти дека првото место го освоила Филипинката Пиа...


Image result for pia miss universe 2015
Датум на објава: сабота, 18 март 2017 во 16:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар