Видео-Фото: „Жешката“ Карлеуша во карантин!!

Нова провокација од атрактивната српска пејачка Јелена Карлеуша.

Популарната Карли објави жешка фотка од карантин.

Карлеуша во провокативно разголено издание во долна облека Версаче позира во карантинот. Провокативното видео на радост на нејзините многубројни следбеници Јелена го поделила на својот Инстаграм профил.

Провокативната пејачка следбениците на социјалните мрежи ги израдува и со видео на кое се појавува во супер минијатурно бикини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing I was here right now... I miss traveling so so much...😞 #quarantine #corona

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Сакам да сум тука сега... Многу ми недостасуваат патувањата“, напиша Карлеуша под видеото   објавено од својот дом каде е во карнатин.

притисни ентер