Видеото беше за песната „P.I.M.P." .

 Сега сличен кич  спот најверојатно снима популарниот српски фолкер Миле Китиќ во друштво на старлетата Сораја. 

Датум на објава: сабота, 13 јануари 2018 во 16:05
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар