Северина чисти и дезинфицира по дома (ВИДЕО)

„Снајка во време на корона“, напиша Оља Којиќ под видеото на кое се гледа како Северина ја дезинфицира куќата.

На видеото се гледа и сопругот Игор кој лежи на кауч и гледа телевизија. Се слуша како Кеба вели : "Кој рече дека снаата не вреди?"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

snajka u doba korone

A post shared by Olja (@oljakojic) on

„Таа не е врана “, „ Горда е мајка и “, коментираат придружниците на Оља, а со емотикони одговорила внуката на Северина, Миа Поповиќ.

Северина престојува во Белград во изолација со сопругот Игор и неговите родители, Олга и Кеба. Како што неодамна напиша, сè уште не успеа да го види својот син, кој е во изолација со неговиот татко, Милан Поповиќ.

притисни ентер