Хју Џекман со романтичен подарок за сопругата за Денот на вљубените (ФОТО)

Хју Џекмен уште еднаш покажа дека не само што е убав, туку и многу паметен и романтичен маж, поради што жените низ целиот свет го обожуваат.

Овој Ден на вљубените тој реши да ја изненади својата сопруга Дебора-Ли Фарнес со навистина интересен подарок кој има и романтична и забавна вредност.

Тој ја одбра омилената заедничка фотографија и од неа направи сложувалка . Тој на Фејсбук објави фотографија од имагинативниот подарок и, се разбира, собра еден куп позитивни коментари.

Инаку, Хју и Дебора се во брак од 1996 година, цели 24 години, што ги прави една од најдолгите и најстабилните парови во светот на славните.

Тие се запознале во 1995 година на сетот на австралиската ТВ серија Корели, веднаш се вљубиле и се венчале по кратко време. Имаат две деца: синот Оскар и ќерката Ава.

притисни ентер