Елиза моментално живее во Москва каде што студира медицина.

Маркантната црнокоса убавица оправдано се смета за една од најубавите Ерменки, а нејзиниот поглед ги “топи“ и најстудените срца.

Датум на објава: вторник, 16 мај 2017 во 13:47
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар