„Пејџерот да имаше камера, со него ќе правев селфи. Ги чувам своите селфи фотки уште кога бев девојче, ги правев со фотоапарат за еднократна употреба“ –изјавила русокосата старлета.

Таа додала дека со другарката Никол Ричи влијаела на многу трендови.

„Започнавме нов жанр на познатите личности кои дотогаш не беа видени. Денес имам чувство дека е многу полесно да се стане познат. Секој, благодарејќи на смартфонот може да биде ѕвезда“ – изјави таа.

Датум на објава: понеделник, 15 мај 2017 во 16:14
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар