Мицкоски го реафирмираше барањето на брзи предвремени избори

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски и денеска го повтори барањето за предвремени парламентарни избори. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер