Обвинителството побара притвор за негувателката , која вчера претепа детенце во игротекав

Мерка притвор за 59 годишната дадилка побара обвинителството откако МВР даде поднесок за вчерашниот инцидент. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер