Видео: Карлеуша со „тверкање“ ги предизвика колешките Јелена Розга, Наташа Беквалац, Северина...

Српската пејачка Јелена Карлеуша ја предизвика балканската естрада за време на изолацијата поради коронавирусот. 

Популарната пејачка редовно е активна на социјалните мрежи, своите фанови секојдневно ги радува со интересни и провокативни фотки. 

Атрактивната пејачка која наскоро ќе објави нова песна направена во соработка со бразилскиот музичар Пабло Витара смислила интересен предизвик за своите колешки. 

Карлеуша во секси издание заиграла пред камерата на својата песна и ги предизвикала колешките да го сторат истото. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quarantine crisis 🤷🏼‍♀️La Bomba challenge! Let me see you! My favorite La Bombas are @bekvalceva @senoritamilica @sofijamilo @rozgajelenaofficial @nikolijaofficial @radamanojlovic @senida_h @lilkimthequeenbee @sf__fashion__style @darabubamara_official @pabllovittar @jessicarich @trinarockstarr @kijakockar @milicatodorovicofficial @ivana_boom_nikolic @ksenia.knezevic @thalia @dragana_mirkovic @editaaradinovic @miraskoric_official @severina @iamalonzoarnold @indy_ara_indira @stanijadobrojevic @ljupkastevic @luna_djogani @masastudiokristal @dakicjovana @sanjalilwolf @katarina_zivkovic_official @anakokicmusic @sanjavukobrat @miaborisavljevic @anasevicofficial @teodoradzehverovic 💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣 #quarantine #quarantinelife #labombachallenge

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Ла Бомба предизвик! Да ве видам , напишала Јелена Карелеуша и ги предизвикала колешките Наташа Беквалац, Јелена Розга, Дара Бубамара, Драгана Мрковиќ, Северина, Едита....и многу други. 

притисни ентер