Таа на инстаграм објави фотографија со текст , што ги збуни дури и нејзините соработници . Таа ја нарече 2017 за година на ,,добар дух “ , а меѓу другото му се заблагодари на својот среден прст што ја преживеала годината .

Нејзиниот ПР тим беше збунет и остана без коментар , додека таблоидите излегоа со претпоставки.

Сметаат дека ваквиот пост се однесува на врската со нејзиното момче Алекс Де Кид , со кого раскина минатиот месец. Други пак излегоа со осуда на ваквиот пост на Оскаровката . 

Датум на објава: вторник, 02 јануари 2018 во 17:03
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:29

коментари

остави коментар