Порно актерка и реки алкохол: Корона забава на НФЛ ѕвезда (ВИДЕО)

Рокан Смит, sвездата на Чикаго Берсите и на НФЛ лигата, се најде во фокусот на американските медиуми, откако изведе еден, за спортистите не особено необичен маневар.

Лидерот на Берсите им се заблагодари на докторите  и на медицинскиот персонал за напорот и пожртвуваноста на крајот од март во име на клубот и ги повика сите да останат безбедни и во своите домови.

Само еден месец подоцна, кога ситуацијата во САД е уште полоша од порано, Смит на својот Инстаграм објави неколку видеа од корона забава на неговиот брод.

На снимките е прикажана забавата на која има многу гости, меѓу кои и Абела Дејнџер, една од најпознатите порно актерки на денешницата.

притисни ентер