Ник Нолти заличе на Дедо Мраз

Го паметите ли холивудскиот заводник по кој воздивнуваа жените од сите возрасти?

Нил Нолти на 72 години се предаде - со брада која му го покрива лицето, неуредна коса и шарена кошула, повеќе личи на Дедо Мраз отколку на заводникот кој го знаеме од холивудските филмови.

.img
 


Нолти деновиве е снимен на улиците на Беверли Хилс.
притисни ентер