Легендарната Блонди разочарана: Што е со мажите ?

Музичарката Деби Хари, главната вокалистка на култниот бенд Блонди, ќе наполни 75 години во јули, никогаш не се омажила, есекогаш е во врска со млади мажи, а таа е сè уште многу активна кога станува збор за љубовни средби.

Но, со оглед на нејзината возраст, е сè потешко да се најде партнер што вистински и одговара.

- За жал, има се помалку мажи ... Скоро сите се оженети и имаат деца ... Што е со нив? “ се зачуди Деби во интервју за „Дејли Стар“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

For your eyes only... 🥀 #FaceIt 📸: Bobby Grossman

A post shared by Blondie (@blondieofficial) on

Сепак, легендарната пејачка не се откажува од романтиката. Освен тоа, во обид да го зачини својот љубовен живот, 74-годишната девојка е дури и подготвена да има афера со оженет маж затоа што неженетите мажи ги нема!

- Има сè повеќе вонбрачни , излети можеби ова е вистинската работа и за мене! Сакам хемијата конечно да ми се случи “, заврши Блонди.

притисни ентер