Фото: Сопругата на екс голманот на Манчестер Јунајтед гола повикува на изолација!!

Сопругата на поранешниот голман на гигантот Манчестер Јунајтед, Тим Хауард, Нора Сегуру повторно со провокативна фотки ги воодушеви фановите на социјалните мрежи. 

Ниту коронавирусот не ја попречува сексапилната Нора да објавува свои разголени фотографии.

Нора со своето „хоби“ продолжува и во времето на пандемијата. Сега сопругата на Хауард со своја разголена фотографија ги повика луѓето да останат дома. Нора тоа го стори и со прашање поставено на сите.

„Како вие го поминувате времето во карантин“, прашува Нора.

притисни ентер