Фото: Карлеуша повторно во провокативна поза!!

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги почести своите фанови на социјалните мрежи со „жешка“ фотографија од карантин.

Популарната пејачка на фотката е во топлес, на себе има само скинати фармерки.

Карлеуша која линијата ја довела до совршенство, бујните голи гради ги покрила со рацете.

Фотографијата како и скоро сите вакви и слични фотки на Џеј Кеј собрале илјадници лајкови од нејзините многубројни фанови.

Додека е во карантин Јелена секојдневно ги радува фановите со свои секси фотографии , на кои секогаш во преден план се нејзините бујни облини.

притисни ентер