Од утре се одмрзнуваат замрзнатите цени на храната

На полноќ завршува мерката на замрзнати цени на овошјето и зеленчукот, која беше на сила два месеци. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер