Во Кичево се падна голема Лото добивка од половина милион евра

Вечерва се падна рекордната Лото добивка од 32.921. 304 денари или околу 500.000 евра. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер