Има ли решение за „булингот“ во училиштата?

Ученик од Градско, првенец на генерација веќе три недели одбива да се врати на училиште откако бил жртва на насилство од страна на соученици.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер