Ученик првенец на генерација жртва на насилство од соученици во Градско

Соученици на четиринаесетгодишно момче од Градско го влечеле низ училишниот ходник држејќи го за долен веш. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер