Ќе има ли некакво решение или в петок Скопје ќе биде целосно блокирано?

Приватните превозници одбројуваат, решение нема ни на повидок, се поизвесно е дека Скопје, според најавите, во петок ќе биде под тотална блокада. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер