ЕСМ набавила гас само за првите 15 дена од стартот на грејната сезона

Станува ли се поизвесно дека зимово ќе „дишеме воздух“ со мирис на дизел? Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер