Татко осомничен за убиство на тримесечно бебе во Скопје

Татко на четири деца од Топанско поле удирајќи му шлаканици и клоцајќи го со нозе до смрт претепал едно од нив, своето тримесечно бебе. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер