Грејната сезона се ближи, владата уверува дека граѓаните ќе имаат топли радијатори

Различното толкување на Законот за енергетика нема да ги остави скопјани без парно, уверува Владата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер