Пратенците втор ден дебатираат за составот на новата Влада, до полноќ треба да се гласа

Уште 6 часа остануваат до гласањето на новата Влада што ја предложи мандатарот Димитар Ковачевски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер