Давков: Во „East gate mall“ ќе има содржини за сите – од 7 до 77 години

Од висока мода, преку супермаркети за храна и техника до забава и рекреација, ќе понуди новиот трговски центар „Ист Гејт Мол“, кој утре официјално ќе биде отворен. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер