Во Прилеп премиера на преставата „Да, инспекторе, претстава со грешки“ во режија на Ефтимов

Во секоја претстава сите грешки на актерите се прикриваат. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер