Искуство со Ковид на семејството Поцкови: Без вакцина во болница, со вакцина „на нога“

Четириесет и осумгодишната Офелија од Радовиш дваесетина дена се борела за живот во штипската болница. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер