По Боки 13 и Катица Јанева спроведена во затворот во Идризово

Нејзината адвокатка Ирена Фрчкоска реагира бидејќи Јанева е спроведена со наредба, а не со упатен акт кој смета дека во нејзиниот случај е неопходен. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер