Марш во Скопје против дигитализацијата на учебниците во сабота

Револтот на родителите од иницијативата “ Учебници и настава мора да има” од социјалните мрежи се сели на улиците во повеќе градови низ земјата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер