Фрчкоски нема да оди во Вашингтон, Заев и Османи велат шпекулација биле објавените информации

Што ли го натера универзитетскиот професор Љубомир Фрчкоски на 10-ти февруари на својот Фејсбук профил да објави постови на свои, претпоставуваме, блиски луѓе во кои тие му честитаат амбасадорско место во САД?! Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер