Симовски: Не се размислува за одложување на пописот

Иако КОВИД бројките повторно се загрижувачки засега не се размислува за одложување на пописот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер