Заев: Во недела на 7 ми март ќе пристигнат три илјади вакцини од Русија

Премиерот со нов датум за пристигнување на вакцини во Македонија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер