Од следниот четврток угостителските објекти ќе работат до 21 часот

И вакцината на „Фајзер“ и другата, преку ковакс-механизмот, чии производител останува непознат, во Македонија ќе стигнат наредниот месец, уверуваат здравствените власти. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер