Од идната недела во Скопје се отвора седми пункт за брзо тестирање на Ковид-19

Од идната недела во Скопје се отвора нов пункт за брз бесплатен тест за коронавирусот... Ова е седми по ред ваков пункт во главниот град... Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер