Филипче на средба со директорите на клиниките за помош на јавното здравство

Министерот за здравство Венко Филипче на средба со сопствениците на приватните болници. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер