Филипче: Засега нема воведување на полициски час

Засега нема воведување на полициски час по зголемната бројка на заразени со Ковид 19. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер