Протест на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје и во Штип

Мицкоски во говорот пред Собранието побара Македонија час поскоро да отпочне преговори со ЕУ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер