Владата ги утврди законите за имплементација на четвртиот пакет мерки

Следната недела пратениците ќе треба да дадат „амин“ да се овозможи реализацијата на 4тиот пакет економски мерки. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер