По затворањето на Еуростандард банка, пошта ги затвори шалтерите за плаќање комуналии

По пропаѓањето на Еуростандард банка, AД Македонски пошти ги затвораат шалтерите за плаќање сметки за комуналии. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер