Нови 88 случаи со Ковид-19, шестмина починати во изминатото деноноќие, 113 оздравени

Нови 88 случаи со ковид-19 и шестмина за жал починати.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер