Талат Џафери ја напушти Инфективната клиника – утре ќе претседава со конститутивната седница

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под големата купола наместо во салата „Македонија". Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер