ДУИ почна со прославата, се пука во Чаир (ВИДЕО)

ДУИ очигледно почна со славје, барам од она што можеме да го видиме на социјалните мрежи.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер