Николовски: Резултатите ќе ја потврдат победата на коалицијата на СДСМ

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски им се заблагодари на граѓаните и рече дека очекуваат резултатите да ги потврдат бројните анкети. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер