Во кафулиња и ресторани не мора да седат само двајца на маса

Во кафулиња и ресторани повеќе не мора да седат само по двајца на маса. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер