До 15 часот гласале 340 лица со Ковид-19 и во самоизолација

Започна тридневното гласање за десетите по ред парламентарни избори кое ќе финишира во среда... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер