Утре почнува судењето за Меѓународен сојуз, Боки 13 повторно седнува на обвинителна клупа

Тринаесет дена откако ја слушна пресудата со која доби затворска казна, Боки 13 пак ќе седне на обвинителна клупа. Утре стартува судењето за случајот Меѓународен Сојуз. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер