ОРМ: Штетите врз бизнисот ќе бидат уште поголеми

40 илјади работни места висат на конец поради Корона кризатапокажува анкетата на Организацијата на работодавачи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер