Македонија денеска за прв пат по три месеци живее без полициски час

Македонија го живее првиот ден без полициски час откако изминатите три месеци се навикнавме на празни улици и полициски возила... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер