Угостителите го чекаат зеленото светло и новите протоколи од Владата

Долж кејот на реката Варадар, каде се наоѓаат голем дел од рестораните и кафичите, можеше да се слушнат македонските евергрини. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер